Mastifové a děti

Mastif miluje děti ... . Jsou to takové malé nic a on je má velmi rád. I přes svoji uvážlivost je mastif velice přítulný a hravý pes. Někteří si rádi hrají s míčem a jiní zase raději dovádějí ve sněhu a tahají sáňky s dětmi ... .

Ale i tady, jako i u jiných plemen, musíme na hru občas dohlédnout, aby hra nebyla příliš divoká a nedošlo, vzhledem k jeho velikosti, k nechtěnému ublížení. V globálu je to ale i při hře pes velmi opatrný a jemný.

01.10.2018 | fotky z výstavy | Pár fotek ze sobotní klubovky najdete ZDE
30.09.2018 | Výsledky z klubovky | 29.9.2018 se v Praze-Vokovicích, krásném prostředí kempu Džbán konala Klubová výstava Klubu chovatelů anglického mastifa. Posuzoval pan rozhodčí Miroslav Václavík. pes - třída otevřená AKIM NAPLNĚNÝ SEN - VD2 majitel: Veselá Monika CARLOS POD ŠIRÝM NEBEM - V1, CAC, KV pes, BOB majitel: Rezková Markéta pes - třída...
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.