Mastifové a děti

Mastif miluje děti ... . Jsou to takové malé nic a on je má velmi rád. I přes svoji uvážlivost je mastif velice přítulný a hravý pes. Někteří si rádi hrají s míčem a jiní zase raději dovádějí ve sněhu a tahají sáňky s dětmi ... .

Ale i tady, jako i u jiných plemen, musíme na hru občas dohlédnout, aby hra nebyla příliš divoká a nedošlo, vzhledem k jeho velikosti, k nechtěnému ublížení. V globálu je to ale i při hře pes velmi opatrný a jemný.

AKTUALITY
12.03.2018 | Genetické a seriologické testy pro psy | Klub chovatelů anglického mastifa je zaregistrován v klubovém programu laboratoře Genomia, která sídlí v Plzni. Pro členy klubu po ověření členství poskytnou slevu ve výši 10% na genetické testy. Podmínkou pro získání slevy je zadání objednávky online a uvedení informace o členství...
22.02.2018 | Klubová výstava | Srdečně zveme všechny chovatele a příznivce plemene anglický mastif na klubovou výstavu - plakát propozice na klubovku a přihláška
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.